GENESIS Xenon 220 Gaming Mouse, 500 - 6400DPI, Wired, Black | Genesis
- Код товара: 281207
- EAN: 5901969425437
- MPN: NMG-1572
17.01€
Без налога: 14.06€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Gross depth (mm) | 135 мм |
| Gross height (mm) | 200 мм |
| Gross weight | 0.227 кг |
| Gross width (mm) | 60 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| PET | 15.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00162 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 533 шт. |
| Net weight | 0.127 кг |