Dell | Pro | MS5120W | Wireless | Titan Gray
- Preces kods: 282704
- EAN: 2000001107935
- MPN: 570-ABHL
27.84€
Bez nodokļa: 23.01€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Producer product name | MS5120W |
| Producer product family | Pro |
| Ierīces tips | Wireless |
| Produkta krāsa | Titan Gray |
| Gross depth (mm) | 85 mm |
| Gross height (mm) | 131 mm |
| Gross weight | 0.166 kg |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Packing quantity | 50 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.000501075 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.016 kg |
| Gross depth master carton | 445 mm |
| Gross width master carton | 250 mm |
| Gross height master carton | 285 mm |
| Net weight master carton | 8.3 kg |
| Tare weight master carton | 0.317 kg |
| Palette Qty | 2700 pcs |
| Net weight | 0.086 kg |
| Number of buttons | 7 |
| Kustības izšķirtspēja | 1600 DPI |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optical |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 1 x AA Battery |
| Savienojamības tehnoloģija | Wireless 2.4 GHz/Bluetooth 5.0 |
| Package content | Dell Mobile Pro Wireless Mouse - MS5120W; 1 x AA Battery |