Dell | Pro | MS5120W | Wireless | Titan Gray
- Код товара: 282704
- EAN: 2000001107935
- MPN: 570-ABHL
27.84€
Без налога: 23.01€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Producer product name | MS5120W |
| Producer product family | Pro |
| Тип устройства | Wireless |
| Цвет товара | Titan Gray |
| Gross depth (mm) | 85 мм |
| Gross height (mm) | 131 мм |
| Gross weight | 0.166 кг |
| Gross width (mm) | 45 мм |
| Packing quantity | 50 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.08 кг |
| Volume (m3) | 0.000501075 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.016 кг |
| Gross depth master carton | 445 мм |
| Gross width master carton | 250 мм |
| Gross height master carton | 285 мм |
| Net weight master carton | 8.3 кг |
| Tare weight master carton | 0.317 кг |
| Palette Qty | 2700 шт. |
| Net weight | 0.086 кг |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Разрешительная способность движения | 1600 точек на дюйм |
| Датчик перемещения | Optical |
| Число поддерживаемых батарей | 1 x AA Battery |
| Технология подключения | Wireless 2.4 GHz/Bluetooth 5.0 |
| Package content | Dell Mobile Pro Wireless Mouse - MS5120W; 1 x AA Battery |