FSP | IFP 600 | 360 W
- Preces kods: 283080
- EAN: 4713224522307
- MPN: IFP 600
59.35€
Bez nodokļa: 49.05€
| Ražotājs | FSP |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Nominālā jauda | 360 W |
| Producer product name | IFP 600 |
| Gross depth (mm) | 345 mm |
| Gross height (mm) | 220 mm |
| Gross weight | 4.306 kg |
| Gross width (mm) | 145 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| TI weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 0.0110055 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 157 pcs |
| Net weight | 3.806 kg |
| Citas funkcijas | Touch LCD Display Panel, USB communication port, RJ11/RJ45 connector that provides surge protection, Compact size, Excellent microprocessor control guarantees high reliability, Boost and buck AVR for voltage stabilization, Auto restart while AC is recovering, Simulated sine wave, Off-mode charging, Cold start function |