FSP | IFP 600 | 360 W
- Код товара: 283080
- EAN: 4713224522307
- MPN: IFP 600
59.35€
Без налога: 49.05€
| Производитель | FSP |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Номинальная мощность | 360 Вт |
| Producer product name | IFP 600 |
| Gross depth (mm) | 345 мм |
| Gross height (mm) | 220 мм |
| Gross weight | 4.306 кг |
| Gross width (mm) | 145 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 500.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| TI weight (kg) | 3.00 кг |
| Volume (m3) | 0.0110055 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 157 шт. |
| Net weight | 3.806 кг |
| Другие особенности | Touch LCD Display Panel, USB communication port, RJ11/RJ45 connector that provides surge protection, Compact size, Excellent microprocessor control guarantees high reliability, Boost and buck AVR for voltage stabilization, Auto restart while AC is recovering, Simulated sine wave, Off-mode charging, Cold start function |