Dell | Pro | MS5120W | 2.4GHz Wireless Optical Mouse | Wireless | Black
- Preces kods: 283697
- EAN: 5397184289143
- MPN: 570-ABHO
27.84€
Bez nodokļa: 23.01€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Tips | 2.4GHz Wireless Optical Mouse |
| Ierīces tips | Wireless |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | MS5120W |
| Producer product family | Pro |
| Gross depth (mm) | 86 mm |
| Gross height (mm) | 135 mm |
| Gross weight | 0.167 kg |
| Gross width (mm) | 50 mm |
| Packing quantity | 50 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.0005805 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.016 kg |
| Gross depth master carton | 450 mm |
| Gross width master carton | 255 mm |
| Gross height master carton | 289 mm |
| Net weight master carton | 8.35 kg |
| Tare weight master carton | 0.332 kg |
| Palette Qty | 2600 pcs |
| Net weight | 0.087 kg |
| Number of buttons | 7 |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 1 |
| Baterijas pievienotas | Yes |
| Bluetooth | Yes |