Dell | Pro | MS5120W | 2.4GHz Wireless Optical Mouse | Wireless | Black
- Код товара: 283697
- EAN: 5397184289143
- MPN: 570-ABHO
27.84€
Без налога: 23.01€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Тип | 2.4GHz Wireless Optical Mouse |
| Тип устройства | Wireless |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | MS5120W |
| Producer product family | Pro |
| Gross depth (mm) | 86 мм |
| Gross height (mm) | 135 мм |
| Gross weight | 0.167 кг |
| Gross width (mm) | 50 мм |
| Packing quantity | 50 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.08 кг |
| Volume (m3) | 0.0005805 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.016 кг |
| Gross depth master carton | 450 мм |
| Gross width master carton | 255 мм |
| Gross height master carton | 289 мм |
| Net weight master carton | 8.35 кг |
| Tare weight master carton | 0.332 кг |
| Palette Qty | 2600 шт. |
| Net weight | 0.087 кг |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Число поддерживаемых батарей | 1 |
| Батарейки в комплекте | Yes |
| Bluetooth | Yes |