Dell | Multi-Device | MS5320W | Optical Mouse | Wireless | Titan Grey
- Preces kods: 283777
- EAN: 5397184289037
- MPN: 570-ABHI
29.89€
Bez nodokļa: 24.70€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Producer product name | MS5320W |
| Producer product family | Multi-Device |
| Ierīces tips | Wireless |
| Tips | Optical Mouse |
| Produkta krāsa | Titan Grey |
| Gross depth (mm) | 90 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Gross weight | 0.2 kg |
| Gross width (mm) | 55 mm |
| Packing quantity | 50 pcs |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.000792 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.016 kg |
| Gross depth master carton | 460 mm |
| Gross width master carton | 285 mm |
| Gross height master carton | 350 mm |
| Net weight master carton | 10 kg |
| Tare weight master carton | 0.459 kg |
| Palette Qty | 1850 pcs |
| Net weight | 0.13 kg |
| Number of buttons | 7 |
| Sensor DPI | 1600 DPI |
| Savienojamības tehnoloģija | Wireless - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optical |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 1 |
| Baterijas pievienotas | Yes |