Dell | Multi-Device | MS5320W | Optical Mouse | Wireless | Titan Grey
- Код товара: 283777
- EAN: 5397184289037
- MPN: 570-ABHI
29.89€
Без налога: 24.70€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Producer product name | MS5320W |
| Producer product family | Multi-Device |
| Тип устройства | Wireless |
| Тип | Optical Mouse |
| Цвет товара | Titan Grey |
| Gross depth (mm) | 90 мм |
| Gross height (mm) | 160 мм |
| Gross weight | 0.2 кг |
| Gross width (mm) | 55 мм |
| Packing quantity | 50 шт. |
| Paper/Pasteboard | 70.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.07 кг |
| Volume (m3) | 0.000792 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.016 кг |
| Gross depth master carton | 460 мм |
| Gross width master carton | 285 мм |
| Gross height master carton | 350 мм |
| Net weight master carton | 10 кг |
| Tare weight master carton | 0.459 кг |
| Palette Qty | 1850 шт. |
| Net weight | 0.13 кг |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Sensor DPI | 1600 точек на дюйм |
| Технология подключения | Wireless - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 |
| Датчик перемещения | Optical |
| Число поддерживаемых батарей | 1 |
| Батарейки в комплекте | Yes |