Gembird | MP-S-BK | Mouse Pad | 220 x 180 mm | Black
- Preces kods: 286030
- EAN: 8716309111782
- MPN: MP-S-BK
0.74€
Bez nodokļa: 0.61€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 220 mm |
| Gross height (mm) | 3 mm |
| Gross weight | 0.059 kg |
| Gross width (mm) | 176 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00011616 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 7438 pcs |
| Net weight | 0.054 kg |
| Tips | Mouse Pad |
| Producer product name | MP-S-BK |
| Produkta krāsa | Black |
| Dimensijas (W x D x H) | 220 x 180 mm |