Gembird | MP-S-BK | Mouse Pad | 220 x 180 mm | Black
- Код товара: 286030
- EAN: 8716309111782
- MPN: MP-S-BK
0.74€
Без налога: 0.61€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 220 мм |
| Gross height (mm) | 3 мм |
| Gross weight | 0.059 кг |
| Gross width (mm) | 176 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00011616 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 7438 шт. |
| Net weight | 0.054 кг |
| Тип | Mouse Pad |
| Producer product name | MP-S-BK |
| Цвет товара | Black |
| Размеры (ШхГхВ) | 220 x 180 мм |