Brother | DS-940DW | Sheet-fed | Portable Document Scanner
- Preces kods: 290347
- EAN: 4977766800648
- MPN: DS940DWTK1
199.42€
Bez nodokļa: 164.81€
| Ražotājs | Brother |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Skenera veids | Sheet-fed |
| Producer product name | DS-940DW |
| Produkta veids | Portable Document Scanner |
| Gross depth (mm) | 370 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Gross weight | 1.135 kg |
| Gross width (mm) | 75 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 89.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| Volume (m3) | 0.00444 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 389 pcs |
| Net weight | 0.746 kg |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 1200 x 1200 DPI |
| Krāsu izvērse | Yes |
| Dupleksā skenēšana | Yes |
| Pelēkuma skalas līmeņi | 256 |
| Produkta krāsa | White |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Yes |
| Atbalstītās Mac operētājsistēmas | Yes |
| Atbalstītās Linux operētājsistēmas | Yes |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |
| Interfeiss | Super Speed micro USB (Bus powered) 3.0 Type B |