Fractal Design | Define 7 Solid | Black | E-ATX | ATX
- Preces kods: 291223
- EAN: 7340172702191
- MPN: FD-C-DEF7A-01
158.95€
Bez nodokļa: 131.36€
| Ražotājs | Fractal Design |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Define 7 Solid |
| Formas faktors | E-ATX |
| Produkta krāsa | Black |
| Sānu logs | No |
| Barošanas avota tips | ATX |
| Gross depth (mm) | 558 mm |
| Gross height (mm) | 641 mm |
| Gross weight | 16.2 kg |
| Gross width (mm) | 363 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2200.00 g |
| Plastic (No PET) | 290.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.49 kg |
| Volume (m3) | 0.129837114 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 14 pcs |
| Net weight | 13.71 kg |
| Citas funkcijas | Front ports: 1 x USB 3.1 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, Audio I/O, Power button, Reset button |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |
| Paplašinājumu sloti | 7 + 2 |