Gembird | MUS-4B-01-GB | Optical Mouse | USB | Spacegrey/Black
- Preces kods: 291366
- EAN: 8716309104067
- MPN: MUS-4B-01-GB
1.90€
Bez nodokļa: 1.57€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Spacegrey/Black |
| Producer product name | MUS-4B-01-GB |
| Connection type | USB |
| Ierīces tips | Optical Mouse |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 35 mm |
| Gross weight | 0.069 kg |
| Gross width (mm) | 180 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 18 g |
| Plastic (No PET) | 9 g |
| Tare weight (kg) | 0.027 kg |
| Volume (m3) | 0.000819 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2110 pcs |
| Net weight | 0.042 kg |
| Number of buttons | 4 |
| Kabeļa garums | 1.35 m |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Kustības izšķirtspēja | 800/1000/1200 DPI |