Genesis | Mangan 200
- Preces kods: 292124
- EAN: 5901969420029
- MPN: NJG-1425
12.72€
Bez nodokļa: 10.51€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Producer product name | Mangan 200 |
| Gross depth (mm) | 173 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Gross weight | 0.319 kg |
| Gross width (mm) | 84 mm |
| Paper/Pasteboard | 65.00 g |
| Plastic (No PET) | 44.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Volume (m3) | 0.0018165 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Palette Qty | 951 pcs |
| Net weight | 0.21 kg |
| Funkcijas | Vibrations |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows XP, Windows 8, Windows 7 |
| Construction | Analog joysticks |
| Programmatūra | No |
| Materiāls | Plastic |
| Surface | Piano, Inner painting |
| Produkta krāsa | Red/Black |
| Pogu skaits | 15 |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Ierīces interfeiss | USB Type-A |
| Svars | 230 g |
| Cable length | 180 cm |
| Platforma | PC |