Flashforge PLA-PLUS Filament | 1.75 mm diameter, 1kg/spool | Yellow
- Preces kods: 292581
- EAN: 8716309103664
- MPN: 3DP-PLA+1.75-02-Y
13.92€
Bez nodokļa: 11.50€
| Ražotājs | Flashforge |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Yellow |
| Tips | 1.75 mm diameter, 1kg/spool |
| Producer product name | PLA-PLUS Filament |
| Gross depth (mm) | 80 mm |
| Gross height (mm) | 205 mm |
| Gross weight | 1.29 kg |
| Gross width (mm) | 210 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| Plastic (No PET) | 53.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.34 kg |
| Volume (m3) | 0.003444 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 502 pcs |
| Net weight | 0.947 kg |
| Daudzums | 1 |
| Savienojamie produkti | For 3D printers |