Flashforge PLA-PLUS Filament | 1.75 mm diameter, 1kg/spool | Yellow
- Код товара: 292581
- EAN: 8716309103664
- MPN: 3DP-PLA+1.75-02-Y
13.92€
Без налога: 11.50€
| Производитель | Flashforge |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Yellow |
| Тип | 1.75 mm diameter, 1kg/spool |
| Producer product name | PLA-PLUS Filament |
| Gross depth (mm) | 80 мм |
| Gross height (mm) | 205 мм |
| Gross weight | 1.29 кг |
| Gross width (mm) | 210 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 290.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 53.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.34 кг |
| Volume (m3) | 0.003444 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 502 шт. |
| Net weight | 0.947 кг |
| Количество | 1 |
| Совместимые продукты | For 3D printers |