Jimmy | Battery Pack for JV51/JV53 Vacuum Cleaners
- Preces kods: 294178
- EAN: 6946499381555
- MPN: B0BC1760006R
58.03€
Bez nodokļa: 47.96€
| Ražotājs | Jimmy |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Battery Pack for JV51/JV53 Vacuum Cleaners |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth (mm) | 80 mm |
| Gross width (mm) | 55 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Volume (m3) | 0.000616 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Palette Qty | 2342 pcs |
| Gross weight | 0.427 kg |
| Net weight | 0.387 kg |
| Savienojamie produkti | For JV51, JV53 Vacuum Cleaners |