Jimmy | Battery Pack for JV51/JV53 Vacuum Cleaners
- Код товара: 294178
- EAN: 6946499381555
- MPN: B0BC1760006R
58.03€
Без налога: 47.96€
| Производитель | Jimmy |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Battery Pack for JV51/JV53 Vacuum Cleaners |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth (mm) | 80 мм |
| Gross width (mm) | 55 мм |
| Gross height (mm) | 140 мм |
| Volume (m3) | 0.000616 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Plastic (No PET) | 10 гр. |
| Palette Qty | 2342 шт. |
| Gross weight | 0.427 кг |
| Net weight | 0.387 кг |
| Совместимые продукты | For JV51, JV53 Vacuum Cleaners |