Epson | Wireless Mobile Scanner | WorkForce ES-50 | Colour | Document
- Preces kods: 295047
- EAN: 8715946656908
- MPN: B11B252401
147.77€
Bez nodokļa: 122.12€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | JP |
| Skenera veids | Colour |
| Producer product name | WorkForce ES-50 |
| Producer product family | Wireless Mobile Scanner |
| Produkta veids | Document |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross weight | 0.564 kg |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 41.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.003003 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 575 pcs |
| Net weight | 0.473 kg |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |
| Interfeiss | Hi-Speed USB - compatible with USB 2.0 specification |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |