Epson | Wireless Mobile Scanner | WorkForce ES-50 | Colour | Document
- Код товара: 295047
- EAN: 8715946656908
- MPN: B11B252401
147.77€
Без налога: 122.12€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | JP |
| Тип сканнера | Colour |
| Тип продукта | Document |
| Producer product name | WorkForce ES-50 |
| Producer product family | Wireless Mobile Scanner |
| Gross depth (mm) | 330.00 мм |
| Gross height (mm) | 65.00 мм |
| Gross weight | 0.564 кг |
| Gross width (mm) | 140 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 41.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.09 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.003003 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 575 шт. |
| Net weight | 0.473 кг |
| Максимальный размер бумаги ISO A-формата | A4 |
| Интерфейс | Hi-Speed USB - compatible with USB 2.0 specification |
| Разрешение оптического сканирования | 600 x 600 точек на дюйм |