Epson UltraChrome PRO 12 | T44Q740 | Ink cartrige | Grey
- Preces kods: 295461
- EAN: 8715946668802
- MPN: C13T44Q740
129.39€
Bez nodokļa: 106.93€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | T44Q740 |
| Producer product family | UltraChrome PRO 12 |
| Drukājamās krāsas | Grey |
| Tips | Ink cartrige |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross height (mm) | 240 mm |
| Gross weight | 0.551 kg |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.001104 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 783 pcs |
| Net weight | 0.431 kg |
| Daudzums | Singlepack |
| Kapacītāte | 350 ml |
| Savienojamie produkti | SureColor SC-P9500 Spectro; SureColor SC-P9500; SureColor SC-P7500 Spectro; SureColor SC-P7500 |