Epson UltraChrome PRO 12 | T44Q740 | Ink cartrige | Grey
- Код товара: 295461
- EAN: 8715946668802
- MPN: C13T44Q740
129.39€
Без налога: 106.93€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | T44Q740 |
| Producer product family | UltraChrome PRO 12 |
| Цвета печати | Grey |
| Тип | Ink cartrige |
| Gross depth (mm) | 115 мм |
| Gross height (mm) | 240 мм |
| Gross weight | 0.551 кг |
| Gross width (mm) | 40 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 70.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.12 кг |
| Volume (m3) | 0.001104 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 783 шт. |
| Net weight | 0.431 кг |
| Количество | Singlepack |
| Емкость | 350 мл |
| Совместимые продукты | SureColor SC-P9500 Spectro; SureColor SC-P9500; SureColor SC-P7500 Spectro; SureColor SC-P7500 |