Black & Decker Akumuliatorius 18V 4,0 Ah Li-ion, Juodas & Decker | BLACK & DECKER
- Preces kods: 295510
- EAN: 5035048560044
- MPN: BL4018-XJ
35.47€
Bez nodokļa: 29.31€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 121.92 mm |
| Gross height (mm) | 80.01 mm |
| Gross width (mm) | 89.92 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 1431.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 80 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.1 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross weight | 0.789 kg |
| Net weight | 0.69 kg |