Black & Decker Akumuliatorius 18V 4,0 Ah Li-ion, Juodas & Decker | BLACK & DECKER
- Код товара: 295510
- EAN: 5035048560044
- MPN: BL4018-XJ
35.47€
Без налога: 29.31€
| Производитель | BLACK & DECKER |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 121.92 мм |
| Gross height (mm) | 80.01 мм |
| Gross width (mm) | 89.92 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 1431.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.1 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 80 гр. |
| Plastic (No PET) | 20 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.1 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross weight | 0.789 кг |
| Net weight | 0.69 кг |