Camry | Garment Steamer | CR 5033 | Handheld | 1800 W | 0.35 L | Black
- Preces kods: 295645
- EAN: 5902934835800
- MPN: CR 5033
24.02€
Bez nodokļa: 19.85€
| Ražotājs | Camry |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | CR 5033 |
| Producer product family | Garment Steamer |
| Jauda | 1800 W |
| Tips | Handheld |
| Ūdens rezervuāra tilpums | 0.35 L |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 270 mm |
| Gross height (mm) | 165 mm |
| Gross weight | 1.361 kg |
| Gross width (mm) | 190 mm |
| Inner carton packing Qty | 4.00 pcs |
| Packing quantity | 4 pcs |
| Paper/Pasteboard | 568 g |
| Tare weight (kg) | 0.568 kg |
| Volume (m3) | 0.0084645 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 400 mm |
| Gross width master carton | 290 mm |
| Gross height master carton | 350 mm |
| Net weight master carton | 5.44 kg |
| Tare weight master carton | 0.69 kg |
| Palette Qty | 168 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.793 kg |
| Citas funkcijas | Vertical and horizontal steaming |