Camry | Garment Steamer | CR 5033 | Handheld | 1800 W | 0.35 L | Black
- Код товара: 295645
- EAN: 5902934835800
- MPN: CR 5033
24.02€
Без налога: 19.85€
| Производитель | Camry |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | CR 5033 |
| Producer product family | Garment Steamer |
| Мощность | 1800 Вт |
| Тип | Handheld |
| Емкость водного резервуара | 0.35 л |
| Цвет товара | Black |
| Gross depth (mm) | 270 мм |
| Gross height (mm) | 165 мм |
| Gross weight | 1.361 кг |
| Gross width (mm) | 190 мм |
| Inner carton packing Qty | 4.00 шт. |
| Packing quantity | 4 шт. |
| Paper/Pasteboard | 568 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.568 кг |
| Volume (m3) | 0.0084645 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 400 мм |
| Gross width master carton | 290 мм |
| Gross height master carton | 350 мм |
| Net weight master carton | 5.44 кг |
| Tare weight master carton | 0.69 кг |
| Palette Qty | 168 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.793 кг |
| Другие особенности | Vertical and horizontal steaming |