Kingston | Endurance 95R | 128 GB | Micro SD | Flash memory class 10
- Preces kods: 296435
- EAN: 740617290141
- MPN: SDCE/128GB
47.75€
Bez nodokļa: 39.46€
| Ražotājs | Kingston |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Kapacitāte | 128 GB |
| Zibatmiņas klase | 10 |
| Tips | Micro SD |
| Producer product name | Endurance 95R |
| Gross depth (mm) | 4 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Gross weight | 0.008 kg |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Tare weight (kg) | 0.002 kg |
| Volume (m3) | 0.000046 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 37565 pcs |
| Net weight | 0.006 kg |
| Rakstīšanas ātrums | 45 MB/s |
| Lasīšanas ātrums | 95 MB/s |