Kingston | Endurance 95R | 128 GB | Micro SD | Flash memory class 10
- Код товара: 296435
- EAN: 740617290141
- MPN: SDCE/128GB
47.75€
Без налога: 39.46€
| Производитель | Kingston |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Емкость | 128 ГБ |
| Класс флэш-памяти | 10 |
| Тип | Micro SD |
| Producer product name | Endurance 95R |
| Gross depth (mm) | 4 мм |
| Gross height (mm) | 115 мм |
| Gross weight | 0.008 кг |
| Gross width (mm) | 100 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 2 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.002 кг |
| Volume (m3) | 0.000046 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 37565 шт. |
| Net weight | 0.006 кг |
| Скорость записи | 45 МБ/с |
| Скорость считывания | 95 МБ/с |