Genesis | Gaming Headset | Neon 360 Stereo | Wired | Over-Ear
- Preces kods: 296496
- EAN: 5901969410648
- MPN: NSG-1107
16.47€
Bez nodokļa: 13.61€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Savienojuma veids | Wired |
| Valkāšanas veids | Over-Ear |
| trokšņu slāpēšana | No |
| Wireless | No |
| Producer product name | Neon 360 Stereo |
| Producer product family | Gaming Headset |
| Gross depth (mm) | 235 mm |
| Gross height (mm) | 285 mm |
| Gross weight | 0.782 kg |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 291.00 g |
| Plastic (No PET) | 51.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.34 kg |
| Volume (m3) | 0.008037 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 215 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.44 kg |
| Konektora veids | 3.5 mm |
| Citas funkcijas | Sound system - stereo. Red colour LED backlight. 50 mm speaker. Vibration. Braided cable. Soft earpads. |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Krāsa | Black/Red |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| USB uzlādešanas ports | No |