Genesis | Gaming Headset | Neon 360 Stereo | Wired | Over-Ear
- Код товара: 296496
- EAN: 5901969410648
- MPN: NSG-1107
16.47€
Без налога: 13.61€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Тип соединения | Wired |
| Стиль ношения | Over-Ear |
| подавление шума | No |
| Wireless | No |
| Producer product name | Neon 360 Stereo |
| Producer product family | Gaming Headset |
| Gross depth (mm) | 235 мм |
| Gross height (mm) | 285 мм |
| Gross weight | 0.782 кг |
| Gross width (mm) | 120 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 291.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 51.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.34 кг |
| Volume (m3) | 0.008037 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 215 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.44 кг |
| Тип коннектора | 3.5 mm |
| Другие особенности | Sound system - stereo. Red colour LED backlight. 50 mm speaker. Vibration. Braided cable. Soft earpads. |
| Беспроводное подключение | No |
| Цвет | Black/Red |
| Встроенный микрофон | Yes |
| USB-порт для зарядки | No |