Mi Portable Photo Printer Paper | TEJ4019GL | 2x3-inch | Photo Paper
- Preces kods: 297754
- EAN: 6934177716485
- MPN: TEJ4019GL
9.29€
Bez nodokļa: 7.68€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Photo Paper |
| Izmēri | 2x3-inch |
| Producer product name | TEJ4019GL |
| Producer product family | Mi Portable Photo Printer Paper |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Gross weight | 0.046 kg |
| Gross depth (mm) | 102 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Gross height (mm) | 12 mm |
| Volume (m3) | 0.00007344 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.016 kg |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| Palette Qty | 11765 pcs |
| Net weight | 0.03 kg |
| Lokšņu skaits iepakojumā | 20 Photo Paper |