Mi Portable Photo Printer Paper | TEJ4019GL | 2x3-inch | Photo Paper
- Код товара: 297754
- EAN: 6934177716485
- MPN: TEJ4019GL
9.29€
Без налога: 7.68€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | Photo Paper |
| Размер | 2x3-inch |
| Producer product name | TEJ4019GL |
| Producer product family | Mi Portable Photo Printer Paper |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Gross weight | 0.046 кг |
| Gross depth (mm) | 102 мм |
| Gross width (mm) | 60 мм |
| Gross height (mm) | 12 мм |
| Volume (m3) | 0.00007344 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.016 кг |
| Paper/Pasteboard | 8 гр. |
| Palette Qty | 11765 шт. |
| Net weight | 0.03 кг |
| Листов вупаковке | 20 Photo Paper |