Edifier | Wireless Speakers | R2750DB | Bluetooth | Black | 136 W
- Preces kods: 300482
- EAN: 6923520267545
- MPN: R2750DB
185.96€
Bez nodokļa: 153.69€
| Ražotājs | Edifier |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | R2750DB |
| Producer product family | Wireless Speakers |
| Krāsa | Black |
| Bluetooth | Yes |
| Kopējā jauda | 136 W |
| Portatīvs | No |
| Gross depth (mm) | 570 mm |
| Gross height (mm) | 505 mm |
| Gross weight | 18.05 kg |
| Gross width (mm) | 400 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1203 g |
| Tare weight (kg) | 1.203 kg |
| Volume (m3) | 0.11514 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 100 g |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Palette Qty | 16 pcs |
| Net weight | 16.847 kg |
| Konektora veids | 3.5mm to RCA/Bluetooth/Optical/Coaxial |
| Frekvences diapazons | 45-20.000 Hz |
| Bluetooth versija | 4.0 |
| Savienojamības tehnoloģija | Wireless |
| Skaļruņu veids | 2.0 |
| Īpašās funkcijas | Dual digital and analogue connections; Crossover eliminates unnecessary sound; A 3-way tri-amp; Pair your smartphone through Bluetooth and leave the wires behind |