Edifier | Wireless Speakers | R2750DB | Bluetooth | Black | 136 W
- Код товара: 300482
- EAN: 6923520267545
- MPN: R2750DB
185.96€
Без налога: 153.69€
| Производитель | Edifier |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | R2750DB |
| Producer product family | Wireless Speakers |
| Цвет | Black |
| Bluetooth | Yes |
| Общая мощность | 136 Вт |
| Портативный | No |
| Gross depth (mm) | 570 мм |
| Gross height (mm) | 505 мм |
| Gross weight | 18.05 кг |
| Gross width (mm) | 400 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1203 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.203 кг |
| Volume (m3) | 0.11514 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 100 гр. |
| TI weight (kg) | 0.04 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Palette Qty | 16 шт. |
| Net weight | 16.847 кг |
| Тип коннектора | 3.5mm to RCA/Bluetooth/Optical/Coaxial |
| Диапазон частот | 45-20.000 Гц |
| Версия Bluetooth | 4.0 |
| Технология подключения | Wireless |
| Тип колонок | 2.0 |
| Особые свойства | Dual digital and analogue connections; Crossover eliminates unnecessary sound; A 3-way tri-amp; Pair your smartphone through Bluetooth and leave the wires behind |