Bluetooth 5.0 USB Adapter | USB-BT500
- Preces kods: 300939
- EAN: 4718017476799
- MPN: 90IG05J0-MO0R00
11.95€
Bez nodokļa: 9.88€
| Ražotājs | Asus |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Tips | USB adapter |
| Producer product name | USB-BT500 |
| Producer product family | Bluetooth 5.0 USB Adapter |
| Gross depth (mm) | 90 mm |
| Gross height (mm) | 25 mm |
| Gross weight | 0.056 kg |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Packing quantity | 30 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.0002025 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 295 mm |
| Gross width master carton | 275 mm |
| Gross height master carton | 115 mm |
| Net weight master carton | 1.68 kg |
| Tare weight master carton | 0.093 kg |
| Palette Qty | 5550 pcs |
| Net weight | 0.016 kg |
| Citas funkcijas | USB-BT500 is a Bluetooth Smart Ready USB adapter with new Bluetooth 5 capabilities. USB-BT500 enables wireless connectivity with a wide range of devices such as computers, printers, phones, headsets, speakers, keyboards, controllers, and more. |
| Interfeisa tips | USB 2.0 Type A |