Bluetooth 5.0 USB Adapter | USB-BT500
- Код товара: 300939
- EAN: 4718017476799
- MPN: 90IG05J0-MO0R00
11.95€
Без налога: 9.88€
| Производитель | Asus |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Тип | USB adapter |
| Producer product name | USB-BT500 |
| Producer product family | Bluetooth 5.0 USB Adapter |
| Gross depth (mm) | 90 мм |
| Gross height (mm) | 25 мм |
| Gross weight | 0.056 кг |
| Gross width (mm) | 90 мм |
| Packing quantity | 30 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.0002025 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 295 мм |
| Gross width master carton | 275 мм |
| Gross height master carton | 115 мм |
| Net weight master carton | 1.68 кг |
| Tare weight master carton | 0.093 кг |
| Palette Qty | 5550 шт. |
| Net weight | 0.016 кг |
| Другие особенности | USB-BT500 is a Bluetooth Smart Ready USB adapter with new Bluetooth 5 capabilities. USB-BT500 enables wireless connectivity with a wide range of devices such as computers, printers, phones, headsets, speakers, keyboards, controllers, and more. |
| Тип интерфейса | USB 2.0 Type A |