Gigabyte | GP-P450B | 450 W
- Preces kods: 302321
- EAN: 4719331551612
- MPN: GP-P450B
38.60€
Bez nodokļa: 31.90€
| Ražotājs | Gigabyte |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Nominālā jauda | 450 W |
| Producer product name | GP-P450B |
| Sertifikācija | 80 PLUS Bronze certified |
| Gross depth (mm) | 255 mm |
| Gross height (mm) | 207 mm |
| Gross weight | 1.992 kg |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.0063342 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 273 pcs |
| Net weight | 1.592 kg |