Gigabyte | GP-P450B | 450 W
- Код товара: 302321
- EAN: 4719331551612
- MPN: GP-P450B
38.60€
Без налога: 31.90€
| Производитель | Gigabyte |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Номинальная мощность | 450 Вт |
| Сертификация | 80 PLUS Bronze certified |
| Producer product name | GP-P450B |
| Gross depth (mm) | 255 мм |
| Gross height (mm) | 207 мм |
| Gross weight | 1.992 кг |
| Gross width (mm) | 120 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 320.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 80.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.40 кг |
| Volume (m3) | 0.0063342 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 273 шт. |
| Net weight | 1.592 кг |