PM2201004R | White | 220 g/m² | 10 x 15 cm | Matte Photo Paper
- Preces kods: 303139
- EAN: 4823108630971
- MPN: PM2201004R
2.93€
Bez nodokļa: 2.42€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Matte Photo Paper |
| Izmēri | 10 x 15 cm |
| Density | 220 g/m² |
| Krāsa | White |
| Producer product name | PM2201004R |
| Gross depth (mm) | 105 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross weight | 0.375 kg |
| Gross width (mm) | 33 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.0006237 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2667 pcs |
| Net weight | 0.315 kg |