PM2201004R | White | 220 g/m² | 10 x 15 cm | Matte Photo Paper
- Код товара: 303139
- EAN: 4823108630971
- MPN: PM2201004R
2.93€
Без налога: 2.42€
| Производитель | ColorWay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | Matte Photo Paper |
| Размер | 10 x 15 cm |
| Плотность | 220 г/м² |
| Цвет | White |
| Producer product name | PM2201004R |
| Gross depth (mm) | 105 мм |
| Gross height (mm) | 180 мм |
| Gross weight | 0.375 кг |
| Gross width (mm) | 33 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 60.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| Volume (m3) | 0.0006237 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2667 шт. |
| Net weight | 0.315 кг |