Epson | Wall Mount | ELPMB62
- Preces kods: 304998
- EAN: 8715946673417
- MPN: V12HA06A06
170.02€
Bez nodokļa: 140.51€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | ELPMB62 |
| Producer product family | Wall Mount |
| Gross depth (mm) | 575 mm |
| Gross height (mm) | 305 mm |
| Gross weight | 11.65 kg |
| Gross width (mm) | 385 mm |
| Paper/Pasteboard | 1100.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Volume (m3) | 0.067519375 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 1 pcs |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 24 pcs |
| Net weight | 10.15 kg |
| Savienojamie produkti | EB-1480Fi; EB-725Wi; EB-750F; EB-805F; EB-720; EB-735F; EB-755F; EH-LS500B Android TV Edition; EB-725W; EB-735Fi; EB-800F; EH-LS500W Android TV Edition |
| Platums | 560 mm |
| Augstums | 230 mm |
| Dziļums | 657 mm |