Epson | Wall Mount | ELPMB62
- Код товара: 304998
- EAN: 8715946673417
- MPN: V12HA06A06
170.02€
Без налога: 140.51€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | ELPMB62 |
| Producer product family | Wall Mount |
| Gross depth (mm) | 575 мм |
| Gross height (mm) | 305 мм |
| Gross weight | 11.65 кг |
| Gross width (mm) | 385 мм |
| Paper/Pasteboard | 1100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 400.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.50 кг |
| Volume (m3) | 0.067519375 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 1 шт. |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 24 шт. |
| Net weight | 10.15 кг |
| Совместимые продукты | EB-1480Fi; EB-725Wi; EB-750F; EB-805F; EB-720; EB-735F; EB-755F; EH-LS500B Android TV Edition; EB-725W; EB-735Fi; EB-800F; EH-LS500W Android TV Edition |
| Ширина | 560 мм |
| Высота | 230 мм |
| Глубина | 657 мм |