FSP | HEXA 85+ PRO 450 | 450 W
- Preces kods: 306050
- EAN: 4713224522703
- MPN: HEXA 85+ PRO 450
54.99€
Bez nodokļa: 45.45€
| Ražotājs | FSP |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | cn |
| Nominālā jauda | 450 W |
| Producer product name | HEXA 85+ PRO 450 |
| Gross depth (mm) | 255 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross weight | 1.734 kg |
| Gross width (mm) | 95 mm |
| Packing quantity | 10 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.004845 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Gross depth master carton | 550 mm |
| Gross width master carton | 535 mm |
| Gross height master carton | 240 mm |
| Net weight master carton | 17.34 kg |
| Tare weight master carton | 1.201 kg |
| Palette Qty | 240 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Net weight | 1.534 kg |
| Citas funkcijas | HEXA 85+ series, FSP brand new 80 PLUS® bronze ATX PSU, featured with DC to DC module and +12V single-rail design, taken with full Japanese capacitors and quiet 120mm silent fan, built in with complete protections: OCP, OVP, SCP, OPP, OTP and approved by global safety regulation. HEXA 85+ series comes out with four models – 350W, 450W,550W and 650W to satisfy various needs |