FSP | HEXA 85+ PRO 450 | 450 W
- Код товара: 306050
- EAN: 4713224522703
- MPN: HEXA 85+ PRO 450
54.99€
Без налога: 45.45€
| Производитель | FSP |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | cn |
| Номинальная мощность | 450 Вт |
| Producer product name | HEXA 85+ PRO 450 |
| Gross depth (mm) | 255 мм |
| Gross height (mm) | 200 мм |
| Gross weight | 1.734 кг |
| Gross width (mm) | 95 мм |
| Packing quantity | 10 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.004845 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Gross depth master carton | 550 мм |
| Gross width master carton | 535 мм |
| Gross height master carton | 240 мм |
| Net weight master carton | 17.34 кг |
| Tare weight master carton | 1.201 кг |
| Palette Qty | 240 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Net weight | 1.534 кг |
| Другие особенности | HEXA 85+ series, FSP brand new 80 PLUS® bronze ATX PSU, featured with DC to DC module and +12V single-rail design, taken with full Japanese capacitors and quiet 120mm silent fan, built in with complete protections: OCP, OVP, SCP, OPP, OTP and approved by global safety regulation. HEXA 85+ series comes out with four models – 350W, 450W,550W and 650W to satisfy various needs |