Epson T6539 | Ink cartrige | Light light Black
- Preces kods: 306394
- EAN: 010343877696
- MPN: C13T653900
109.71€
Bez nodokļa: 90.67€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | T6539 |
| Drukājamās krāsas | Light light Black |
| Tips | Ink cartrige |
| Gross depth (mm) | 290.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.42 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 3.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1806 pcs |
| Net weight | 0.40 kg |
| Daudzums | Singlepack |
| Kapacītāte | 200 ml |
| Savienojamie produkti | Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer UV; Epson Stylus Pro 4900 Spectro Proofer; Epson Stylus Pro 4900 Spectro Proofer Designer Edition; Epson Stylus Pro 4900 Spectro M1; Epson Stylus Pro 4900 Designer Edition; Epson Stylus Pro 4900 |