Epson T6539 | Ink cartrige | Light light Black
- Код товара: 306394
- EAN: 010343877696
- MPN: C13T653900
109.71€
Без налога: 90.67€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | T6539 |
| Цвета печати | Light light Black |
| Тип | Ink cartrige |
| Gross depth (mm) | 290.00 мм |
| Gross height (mm) | 30.00 мм |
| Gross weight | 0.42 кг |
| Gross width (mm) | 110.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 3.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1806 шт. |
| Net weight | 0.40 кг |
| Количество | Singlepack |
| Емкость | 200 мл |
| Совместимые продукты | Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer UV; Epson Stylus Pro 4900 Spectro Proofer; Epson Stylus Pro 4900 Spectro Proofer Designer Edition; Epson Stylus Pro 4900 Spectro M1; Epson Stylus Pro 4900 Designer Edition; Epson Stylus Pro 4900 |