Cloud Router Switch | CSS610-8G-2S+IN
- Preces kods: 307851
- EAN: 4752224006929
- MPN: CSS610-8G-2S+IN
98.92€
Bez nodokļa: 81.75€
| Ražotājs | MikroTik |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | LV |
| Slēdža tips | Web managed |
| Formas faktors | Rackmountable |
| Producer product name | CSS610-8G-2S+IN |
| Producer product family | Cloud Router Switch |
| Gigabit Ethernet (copper) pieslēgvietu skaits | 8 |
| SFP + portu skaits | 2 |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 75.00 mm |
| Gross weight | 0.90 kg |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 160.00 g |
| Palette Qty | 226 pcs |
| Net weight | 0.70 kg |
| POE | PoE passive |
| Predominant port type | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |