Cloud Router Switch | CSS610-8G-2S+IN
- Код товара: 307851
- EAN: 4752224006929
- MPN: CSS610-8G-2S+IN
98.92€
Без налога: 81.75€
| Производитель | MikroTik |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | LV |
| Тип свича | Web managed |
| Формат | Rackmountable |
| Количество портов Gigabit Ethernet (медные) | 8 |
| Количество SFP+ портов | 2 |
| Producer product name | CSS610-8G-2S+IN |
| Producer product family | Cloud Router Switch |
| Gross depth (mm) | 300.00 мм |
| Gross height (mm) | 75.00 мм |
| Gross weight | 0.90 кг |
| Gross width (mm) | 170.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 160.00 гр. |
| Palette Qty | 226 шт. |
| Net weight | 0.70 кг |
| POE | PoE passive |
| Predominant port type | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |