Laminator | Spectra A3 | A3 | Black/Grey
- Preces kods: 307881
- EAN: 043859680306
- MPN: 5738301
89.16€
Bez nodokļa: 73.69€
| Ražotājs | Fellowes |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Spectra A3 |
| Producer product family | Laminator |
| Izmēri | A3 |
| Produkta krāsa | Black/Grey |
| Gross depth (mm) | 497 mm |
| Gross height (mm) | 196 mm |
| Gross width (mm) | 104 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.010130848 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 171 pcs |
| Gross weight | 2.127 kg |
| Net weight | 1.627 kg |
| Sildīšānas laiks | 4 min |
| Citas funkcijas | Automatically shuts off after 30 minutes of inactivity for zero energy consumption |
| Materiāla biezums | 80-125 µm |